Share | 
 

 family and bad stepfather

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar
Join date : 2015-06-06
Credits : neonghetto
RašytiTemos pavadinimas: family and bad stepfather   2015-06-06, 20:03

wood šeima
visų pirma, reikalinga motina ir tėvas.
situacija
gyveno visi kartu, bet kai rosalie buvo 5 metai, tėvas išėjo pas kitą gyvent, palikdamas savo žmoną ir mažą dukrą. tai motina augino viena rosalie, kol ši išvažiavo į čia gyvent/atostogaut. tėvas visai neseniai susivokė, kokią klaidą padarė, ir visaip bando savo žmoną susigrąžint, nors ir žino, kad ji šiuo metu yra su kitu vyru, bei bando sužinot, kur jo dukra randas. tai maždaug dabar jie atvažiuoja čia, kadangi tėvas užsimanė paatostogaut, o motina, tiesiog patėvio prašoma.
fc nėra svarbūs, svarbiausia, kad motina būtų su wood pavarde, tėvas su williams/turner/smith/dornan ir t.t., ir amžius 39 bei daugiau (nu kad logikos būtų, kadangi pačiai rosalie 20).

_
patėvis
reikalingas pedo patėvis
situacija
susipažino su rosalie motina kažkokioj šventėj, bendravo, kol ros motina jį parsivedė į namus, ir gan greit su juo susituokė. ros į jį žiūrėjo neigiamai, ir nesuprato, kodėl motina parsivedė kažkokį neaiškų vyrą, ir užsimanė jį patėviu paverst. tačiau galiausiai, kai r nusprendė, jog niekuo nepakeis savo charakteriu, bandė kažkaip sutart su tuo patėviu kaip su patėviu. tačiau jis, žiūrėjo į rosalie ne kaip į kokią nors podukrą, bet kaip į merginą. tai kai ros motina nematydavo, priekabiaudavo jis prie r, bandydamas ją visaip vos ne savo meiluže paverst, ar kuo rimčiau slapta, taigi stebuklingai, o gal ir ne visi tie santykiai apsivertė vėl kaip buvo iš pradžių - destiny neapkentė patėvio, o šis vistiek visokiais būdais lindo prie šios, kol galiausiai wood atžala nutarė išvykt čia. o tada atsirado ir wood pirmasis vyras, bei wood dukros tėvas, kuris bandė visaip susigrąžint savo žmoną bet dar ir dabar jis gyvena kartu su rosalie motina, ir nekreipia dėmesio į besikankinantį wood pirmąjį vyrą bebandantį susigrąžint savo žmoną, tačiau ilgą laiką bandė įkalbėt žmoną atvažiuot čia vien dėl rosalie - galiausiai įkalbėjo, ir atvažiavo su žmona čia.
fc irgi nėra svarbus, svarbus dalykas, kad būtų su wood pavarde - kadangi vesdamas žmoną pasiėmė jos pavardę, o amžius - 34 ir daugiau, savo nuožiūra žiūrėkit :D
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
 
family and bad stepfather
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Summer Nights :: Oh, those Summer Nights :: Fresh Start :: most needed!-