Share | 
 

 Rules

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar
Join date : 2015-05-30
Age : 24
Credits : big thanks to imhighforthis for icon
She walks in beauty, like the night of cloudless climes and starry skies
RašytiTemos pavadinimas: Rules   2015-05-31, 20:24



the rules
Oh, those summer nights!

1. Forumo struktūra tikrai nėra įprasta, bet nepulkit iš karto peikti ir skųstis, nes vienaip ar kitaip, nepulsim iš karto nieko keisti. Apskritai, norėtume kuo mažiau negatyvumo forume, o tiems, kuriems vis kažkas bus negerai, pasiūlysim susirasti kitą vietą vasarojimui. Turėdami klausimų, pasiūlymų ar nusiskundimų, nepulkite peikti visko iš karto, o pirmiausiai susisiekit su administracija, kuri padės visais su forumu susijusiais klausimais.

2. Aktyvumas, kaip ir daugumoje tokio pobūdžio forumų, yra didelis privalumas, tačiau sėdėti čia nuo ryto iki vėlyvo vakaro neturime teisės nieko versti. Vis tik prisijungimas kasdien, o dar geriau, jei prisijungus nepamiršit ko nors prašyti, bus laikoma dideliu pliusu, jei netyčia dingtumėte ir ilgesniam laikui neįspėjus. Įprastas leistinas neaktyvumo laikas - 1 savaitė, per kurią nebus liečiamas nei Tavo personažas, nei to personažo veidas.

3. Summer Nights forumas - real life tipo, todėl stengiamės čia išlaikyti kaip įmanoma daugiau logikos. Bet tai ir taip aišku, kad jokių skraidančių personažų čia būti negali. Jei sugalvosit muštis, į sveikatą, tik susitarkit tarpusavy, kuris priešininkas turėtų nugalėti. Tik nežudykit vieni kitų. Populiaciją didinti, o ne mažinti reikia. Nėštumas, jei kas nors tokio užsigeis, turėtų trukti tiek liko, kiek iš tikro ir trunka, devynis mėnesius, tai vargu, ar kas nors čia to gimimo kada ir sulauktų, tai gal ir nepradėkit...

4. Daugumos jau ir nebereikia skatinti rašyti gražius, gramatiškai tvarkingus ir apimtimi nemenkus pranešimus, tačiau dar ne visi geba tai daryti, todėl pasistenkim vieni dėl kitų rasdami tą aukso viduriuką, kuris padėtų išlaikyti susitikimus įdomius ir aktyvius. Nerašykit vieni už kitus, leiskite pasireikšti visiems išlaikydami būtojo laiko rašymo taisyklę. Asmuo, pagal jūsų pačių poreikį, gali būti tiek trečias, tiek pirmas.

5. Personažo avataro dydis - 200x300, parašas, bei profilio užpildymas - pagal kiekvieno poreikį, vengiant neetiškumo, prisilaikant elementarios dorovės normų. Personažo biografijos - aprašymai yra labai pageidaujami, nes kiekvienam įdomu, su kuo turi reikalų.

6. Personažų kiekis ribojamas iki 2. Ir jei vienas iš jų yra turistas, kitas, deja, turės būti vietinis arba personalo narys. Taip pat ribojami ir susitikimai. Jų galite turėti 3 vienu metu (kas jau ir taip yra labai daug).

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://summernights.forumlt.com
 
Rules
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Summer Nights :: Oh, those Summer Nights :: Fresh Start-